Sıkça Sorulan Sorular

NEDEN MODES MOBİLYA'YI TERCİH ETMELİYİM ?

Modes Mobilya, yaklaşık 42 yıldır Ege Bölgesi'nde on binlerce tüketiciye ulaşmış, geleneksellikle kurumsallık arasında bir köprü kuran yapısı ve müşteri memnuniyetini esas alan felsefesiyle, her geçen yıl daha da büyüyen bir aile şirketidir.

Kısıkköy Mobilya Şehri'nde bulunan en geniş mobilya mağazasında, her tarzda, yüzlerce ürün grubunda, kalite, estetik, kullanışlılık ve tüketici ekonomisi göz önünde bulundurulmaktadır. Aynı anda görebileceğiniz yüzlerce çeşit mobilyayı ve sitemizde yer alan birçok ürünü, dilediğiniz renklerde, ölçülerde ve en uygun fiyatlarla temin etme imkanı vardır.

Müşteri ile satış esnasında kurulan güzel dialoğun, satış sonrasında da sürmesi, firmamız için temel koşul ve varoluş nedenidir. Satış sonrası hizmetle alakalı her türlü fedakarlık gösterilmekte ve müşterinin mağdur olmaması için büyük özen gösterilmektedir.

"Memnun bırakılan her müşteri = 10 Müşteri" prensibini benimseyen firmamız; Türkiye genelinde müşteri memnnuniyetini konu alan ve her yıl düzenlenen araştırmada, Tüm Tüketcileri Koruma Derneği tarafından, 2014 yılında "Tüketiciyi Koruma Sertifikası", "Tavsiye Ediyoruz Logosu" ve "Altın Marka" ödülleriyle onurlandırılmıştır.

SİTENİZDE SERGİLENEN TÜM ÜRÜNLER MAĞAZANIZDA MEVCUT MUDUR ?

Modes Mobilya'nın resmi web sitesinde bulunan tüm ürünler, firmamızın ürün portföyünde ve kataloğunda bulunan ürünlerdir. Resimler orjinaldir ve bizzat üretici tarafından resimlendirilmiştir. Ancak siz de takdir edersiniz ki; ürün çeşidimizin tümünü, belli bir metrekarede sergileyebilmek, oldukça zordur.

Buna rağmen, sitemizdeki ürünlerin büyük bir bölümü mağazamızda bulunmaktadır. Mağazamızda teşhirde sergilenemeyen ürünlerimiz de depolarımızda mevcuttur. Bazı ürünlerimiz ise, tamemen kişiye özel olarak dizayn edilip, özel bir şekilde imal edilmektedir.


GARANTİ ŞARTLARINIZ NELERDİR ?

Modes Mobilya, ürünlerine yasal çerçevede 2 yıl tam, 8 yıl bakım garantisi hizmeti olmak üzere toplamda 10 yıl garanti vermektedir.

2 yıllık süre zarfında, ürün, tüm üretici hatalarına karşı adeta sigortalanmış olup, bakım onarım ve değiştirme dahil olmak üzere, müşterilerimize tüm haklar, tanınmıştır.

+ 8 yıllık süre zarfında ürün, tüm üretici ve tüketici hatalarına karşı, bakım ve işçilik ücreti alınmadan, sadece yedek parça ücreti ile ücretlendirilerek, müşterilerimize geniş bir imkan sunulmuştur.

NE TÜR ÖDEME İMKANLARINIZ VARDIR ?

Modes Mobilya'da; nakit alışverişe sunulan özel indirim imkanlarının dışında, tüm kredi kartlarına 12 ay taksit seçeneği ve kredi kartı kullanmak istemeyen tüm müşterilerimize, kefilsiz, senetsiz, formalitesiz, 36 aya varan, vade imkanı sunulmaktadır.

Ayrıca , fiyat artışlarından etkilenmek istemeyip, sitemizde yer alan büyük indirimlerden yararlanmak isteyen, ancak ürün teslimatını daha ileri dönemlerde düşünen müşterilerimiz için, uzun vadeli senetli satışlarımız da mevcuttur.

ÜRÜN TESLİMATI NE ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR ?

Ürünler, tüketiciye, paketli ve ambalajlı bir şekilde Modes Mobilya'nın kendi servis araçları ve kendi personeli tarafından nakledilir ve montajlanır. Modes Mobilya, kurulduğu günden bu yana Ege Bölgesi'ndeki hiçbir noktadan servis ve montaj ücreti almamaktadır. Ayrıca Türkiye'nin yada yurtdışının herhangi bir noktasından talep edilen bir ürünümüz; anlaşmalı şirketler tarafından, çok uygun maliyetlerle gönderilmekte ve montaj hizmeti de verilebilmektedir.

TESLİMATI UZUN SÜRE BEKLETME İMKANI VAR MIDIR ?

Kısa sürede teslimat isteyen müşterilerimiz olduğu gibi, özel nedenlerden dolayı, teslimat süresinin, ileri bir tarihte olmasını isteyen müşterilerimiz de bulunmaktadır.

Bu gibi durumlar için, ürün depomuzda 2 yıla kadar ürün bekletme imkanı vardır. Modes Mobilya'nın 3 katlı 2000 m2 'lik özel ürün deposu, nemden, tozdan ve kötü koşullardan arındırılmış halde, sadece müşterilerinin günü gelen teslimatlarının sevkiyatı için hazır bulundurulmaktadır.

Bu imkan, kampanyalardan faydalanıp mobilyalarını bir an önce almak isteyen evlenecek çiftlere ve evi henüz hazır olmayan tüketicilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

FİRMANIZLA NASIL İRTİBAT KURABİLİRİM ?

Sitemizin üst bölümünde yer alan "bize ulaşın" kutusunu tıkladığınızda; açılacak olan mesaj panosuna, firmamız ve ürünlerimizle alakalı dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Ayrıca 0850 850 52 53 nolu kurumsal hattımızdan veya 0506 148 11 13 nolu şirket mobil hattımızdan mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. Mağazamız haftanın 7 günü, hizmet vermektedir.

Mesai saatleri: Pazar hariç, tüm günler = 09.00 - 19.30 / Pazar günü = 10.30 - 19.30

Bu web sitesi Özne Medya Reklam Ajansı tarafından yapılmıştır.
profesyonel web tasarım kişisel web sitesi web sitesi izmir web tasarım ajansı web tasarım ajansı izmir web tasarım firmaları izmir web sitesi web sitesi kurmak izmir web sitesi tasarımı