İmalat

Mobilya Modes

Hayalini kurduğunuz evi, artık kendiniz de tasarlayabilirsiniz...

Renkler, ölçüler ve tarzlar artık standart olmanın dışına çıkıyor.

Tv üniteleri, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Genç Odaları, Gardroplar, Portmantolar vs. dilediğiniz tüm tarzlarda, renklerde ve ölçülerde imal edilebiliyor.

Modes Mobilya'nın %100 kendi imalatı olan ürünlerde, malzeme sınırı olmadan, dilediğiniz tüm siparişlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Tüm mobilya ürünlerinde masif kaplama, ahşap, mdf, lake, suntalam tarzda uygulamalar mevcuttur.

Modes Mobilya'nın son sistemle donatılmış özel mobilya imalathanesinde, modüler seri imalatın yanı sıra, çizim ve projeye göre kişiye özel imalat da yapılabilmektedir.

Hoşunuza giden ama odanıza sığmayan; tam aradığınız gibi ama, yatak olamayan; herşeyi tamam ama, rengi istediğiniz gibi olmayan, koltuk takımları ve köşe takımları, Modes Mobilya'da tam da istediğiniz gibi imal edilebiliyor.

Sadece kalifiye ustaların görevlendirildiği özel koltuk imalathanemizde, ister resmi web sitemizdeki ürünleri, isterseniz de, Kısıkköy'deki dev showroomumuzda yer alan, kendi imalatımız olan ürünleri, dilediğiniz ölçü ve renklerde imal ettirebilirsiniz. Hatta tamamen kendi planladığınız bir ürünü, bizlerle paylaşarak imalat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Üstelik aylarca beklemek yok, kaliteden taviz yok, devasa fiyat farklılıkları yok...

Mobilya Modes
Mobilya Modes
Mobilya Modes
Mobilya Modes
Bu web sitesi Özne Medya Reklam Ajansı tarafından yapılmıştır.
profesyonel web tasarım kişisel web sitesi web sitesi izmir web tasarım ajansı web tasarım ajansı izmir web tasarım firmaları izmir web sitesi web sitesi kurmak izmir web sitesi tasarımı